Lignol - Mycie powierzchni z drewna oraz korka

2062

Preparat myjąco-konserwujący do pielęgnacji powierzchni drewnianych.

Pielęgnacja powierzchni z korka.

Cena
276,75 zł 225,00 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie i konserwacja

Preparat myjąco-konserwujący do mycia powierzchni podłogowwych z drewna i korka, lakierowanych i nielakierowanych parkietów. Dzięki zawartości wosków pielęgnujących pozostawia na powierzchni jedwabistą powłokę ochronną. Doskonale pielęgnuje powierzchnię nadając jej naturalny wygląd. Stosować na czystą i suchą podłogę. Aplikować ręcznie.

  • Sposób użycia: roztwór 2-4%
  • Konserwacja: środek nierozcieńczony
  • pH koncentratu: 6,4
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Czyszczenie: 200 - 400 ml na 10 l wody. Przed rozpoczęciem pracy należy dokładnie zamieść i zetrzeć powierzchnię. Nanieść roztwór mopem. Usunąć pozostałości.
Konserwacja: Nanieść nierozcieńczony produkt na powierzchnię. Przed rozpoczęciem pracy powierzchnia musi być czysta i sucha. Nanosić cienkie warstwy: 1 warstwę – na powierzchnie lakierowane, 2 warstwy – na powierzchnie nielakierowane. W przypadku aplikacji dwóch powłok, należy pozostawić pierwszą warstwę do wyschnięcia przez około 60 minut, następnie nałożyć drugą. Nie nakładać zbyt grubych warstw. Po zakończeniu pracy wszystkie używane narzędzia spłukać dokładnie wodą.

Bezpieczeństwo

W przypadku zanieczyszczenia oczu natychmiast przemyć dużą ilością wody. W razie kontaktu ze skórą obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia wypić dużą ilość wody. Natychmiast zwrócić się po pomoc lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Składniki

Woski pielęgnujące, cząsteczki plastiku, środki zapachowe, środki konserwujące.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet