Maxx Indur 2 ECOLAB - Mycie podłóg z powłoką polimerową

9084440

Profesjonalny środek do mycia podłóg o silnych właściwościach zwilżających powierzchnię.

Cena
172,86 zł 140,54 zł
ECOLAB

Maxx Indur2 firmy Ecolab to wysoko skoncentrowany produkt niepodlegający oznakowaniu, niewymagający szczegółowych szkoleń z zakresu BHP, z mniejszą ilością dokumentacji, mniejszymi wymaganiami dotyczącymi przechowywania produktów oraz niższymi kosztami związanymi z użytkowaniem i magazynowaniem produktu.

Środek MAXX Indur2 posiada silne właściwości zwilżające i doskonale sprawdza się na wodoodpornych powierzchniach o zwiększonej porowatości.

Wartość pH: 8,0 - 9,0.

Obszar zastosowania: 

Do codziennego czyszczenia biur, placówek publicznych, szpitali, szkół itp. 

Wydajność: 

Dokładnie czyści powierzchnie podłóg z codziennych zabrudzeń oraz zmniejsza przywieranie brudu w przypadku regularnego stosowania Wysoka zdolność do absorbowania zabrudzeń i niskie właściwości pieniące Zawiera polimery rozpuszczalne w wodzie, pozostawiając na podłodze powłokę odporną na narastanie zabrudzeń odnawianą po każdym następnym myciu 

Efektywność:

Skuteczność w niskim stężeniu (od 0,25%) umożliwia zmniejszenie kosztów związanych z czyszczeniem Wydłuża odstępy pomiędzy kolejnymi cyklami czyszczenia oraz obniża koszty związane z myciem podłóg Stosowany do polerowania metodą natryskową, usuwa ślady po butach, regeneruje politurę posadzki oraz przywraca jej połysk.

Bezpieczeństwo: 

Innowacyjna formuła umożliwia stosowanie środka na wodoodpornych, twardych podłogach Środek nie podlega przepisom CLP dotyczącym etykietowania, co oznacza brak wymagań dotyczących stosowania środków ochrony osobistej System oznakowania kolorami gwarantuje użycie właściwego produktu do danego zastosowania 

Sposób użycia - czyszczenie podłóg:

  1. Sprawdzić plan higieny w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zastosowania produktu. 
  2. Rozcieńczyć 25-50 ml środka MAXX Indur2 w 10 l wody w zależności od stopnia zabrudzenia.
  3. Przetrzeć podłogę mopem z mikrofibry.
  4.  Nie wymaga spłukiwania

Sposób użycia - metoda polerowania w spray'u:

  1. Sprawdzić plan higieny w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zastosowania produktu. 
  2. Rozcieńczyć 25-50 ml środka MAXX Indur2 w 500 ml wody w butelce do wielokrotnego stosowania MAXX Indur2 lub bezpośrednio w zbiorniku tworzącym spray maszyny do polerowania.
  3. Rozpylić roztwór na podłodze o powierzchni około 2 m2 i wypolerować maszyną wysokoobrotową, stosując odpowiedni pad do uzyskania czystej i suchej powierzchni. 

Informacje dodatkowe: 

W porównaniu do innych typowych produktów (np. rozcieńczonych) w przypadku tego środka wymagane jest użycie tylko niewielkiej ilości. Prawidłowe dozowanie zmniejsza koszty oraz minimalizuje negatywny wpływ na środowisko naturalne. Przetestować kompatybilność materiałową na niewielkiej, niewidocznej powierzchni przed użyciem. Ustawić znaki ostrzegawcze „Uwaga mokra podłoga” i pozostawić je do całkowitego wyschnięcia podłogi. Przeznaczony do stosowania na wszystkich podłogach wykończonych emulsją i powierzchniach hydrofobowych (np. poliuretan).

Warunki przechowywania:

Zalecana temperatura przechowywania: pomiędzy 0°C a 40°C.

Więcej informacji
Producent ECOLAB
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV
Litraż 5 litrów