Mięki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork Advanced biały

110782

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w rolkach Tork Advance 30m. a'30

Opakowanie zbiorcze

Cena
2,94 zł 2,39 zł
3 do 10 dni roboczych
Mięki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej Tork Advanced biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 30 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papiery Toaletowe

System: T4
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość listków: 250
Wymiary listka: 9,4 x 12,5 cm
Długość rolki: 30 m
Średnica rolki: 12,5 cm
Ilość rolek w opakowaniu: 30

Papier toaletowy, dwuwarstwowy, wykonany z makulatury. Papier jest miękki i chłonny. To doskonałe uzupełnienienie łazienek, w których kluczową kwestią jest higiena oraz prestiż, a przede wszystkim ważna jest długość rolki. Stanowi idealne rozwiązanie dla małych eleganckich toalet. Opakowanie zbiorcze zawiera 30 rolek. Papier ma eleganckie tłoczenie i jest chętnie wybierany przez hotele.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791048444
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Biały