Miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, trzywarstwowy, Tork biały

110317

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy Tork Premium, 3 warstwy, kolor biały,celuloza, 34,7 m, 42 rolek/op. system T4

Opakowanie zbiorcze

Cena
4,05 zł 3,29 zł
3 do 10 dni roboczych
Miękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, trzywarstwowy, Tork biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 42 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papiery Toaletowe

System: T4
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 3
Ilość listków: 248
Wymiary listka: 9,9 x 12 cm
Długość rolki: 34,7   m
Średnica rolki: 12 cm
Ilość rolek w kartonie: 42

Zapewnij swoim gościom komfort jak w domu dzięki Tork miękkiemu papierowi toaletowemu w rolce konwencjonalnej. Ten miękki papier toaletowy zachwyca wyglądem i dotykiem, jest wydajny i sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu.
Atrakcyjny wzór listka: wywiera wspaniałe wrażenie.
Miękki i jasny papier gwarantuje niezatarte wrażenia
 

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540011517
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T4 - Tradycyjny system toaletowy
Kolor Biały