Mydło w płynie Tork Premium do włosów i ciała

420601
Mydło w płynie Tork Premium do włosów i ciała
Cena
29,35 zł 23,86 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydła w płynie

System: S1
Kolor: Niebieski
Pojemność: 1l = 1000 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

 

Mydło w płynie do ciała i włosów o poj. 1000ml.Lekko perfumowane, w kolorze niebieskim. Wszechstronne - do mycia rąk oraz stosowania pod prysznicem. Łagodne - nie podrażnia skóry. Wydajne - wystarcza na 1000 dawek. Przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie.
 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540492255
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System S1 - System do mydeł w płynie