Nakładki sedesowe Tork Advanced białe 250 szt.

750160
Nakładki sedesowe Tork Advanced
Cena
55,44 zł 45,07 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Podkłady medyczne

System: V1
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza+makulatura
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 5000
Wymiary: 42 x 36,5 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 20

Jednorazowe nakładki na deskę sedesową  minimalizują ryzyko zakażenia. Po użyciu wystarczy spłukać wodę (nakładki są rozpuszczalne) - niższe koszty obsługi.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791005294
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System V1 - System nakładek sedesowych