Panelin VC 300 (Floor Laminate C352) - Do mycia paneli

VC300

Preparat do utrzymania czystości paneli podłogowych i ściennych. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Cena
26,42 zł 21,48 zł
Tylko %1 pozostał
Voigt

Środek przeznaczony do utrzymania czystości paneli podłogowych i ściennych. Posiada podwyższone właściwości myjące i jednocześnie nabłyszczające. Skutecznie usuwa kurz, brud oraz zaplamienia i zatłuszczenia z mytych powierzchni Pozostawia cienką powłokę o delikatnym połysku. Posiada przyjemny zapach. Do mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: 50 - 100 ml/10 l wody.
  • Wartość pH: 8
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 5 l

Wskazania szczegółowe:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczenie 50-100 ml środka w 10 l wody. Podłogę przemywać jedynie lekko wilgotną ściereczką (nie namaczać!). Ściereczka lub mop muszą być dobrze wyciśnięte. Podłogi nie wycierać na sucho. Stare powłoki usuwa się przecierając podłogę jedynie wodą.

Uwagi:
Nie mieszać z innymi środkami.

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Anionowe i niejonowe środki powierzchniowo-czynne, związki polimerowe, alkohole, związki wspomagające. Zawarte substancje są biodegradowalne. Środek nie zawiera APEO
i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat
Utrzymanie podłóg Mycie i konserwacja
Rodzaj powierzchni Drewno i parkiet