Papier toaletowy Tork mini jumbo, 3w., biały, makulatura, 120m, 12 rolek/op, system T2

110255

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w mini jumbo roli Tork Premium

Cena
17,00 zł 13,82 zł
3 do 10 dni roboczych
Papier toaletowy Tork mini jumbo, 3w., biały, makulatura, 120m, 12 rolek/op, system T2 jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 12 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papiery Toaletowe

System: T2
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 3
Ilość listków: 600
Wymiary listka: 9,7 x 20 cm
Długość rolki: 120 m
Średnica rolki: 18,8 cm
Ilość rolek w kartonie: 12


Trójwarstwowy papier toaletowy z dekorem purpurowego listka. Niesamowicie miękki i biały. Wysoka jakość papieru zapewnia niskie zużycie.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540312027
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T2 - System toaletowy Mini jumbo
Kolor Biały