Płyn do WC Domestos

domestos
Skoncentrowany płyn-żel Domestos Przedłużona Moc to środek codziennego użytku, który na stałe zaprowadzi porządek i świeżość w Twojej toalecie.
Cena
13,11 zł 10,66 zł
Tylko %1 pozostał

Szczegóły: 

Skoncentrowany płyn-żel Domestos Przedłużona Moc to środek codziennego użytku, który na stałe zaprowadzi porządek i świeżość w Twojej toalecie. Zabija 99,9% zarazków, zapobiega osadzaniu kamienia i wybiela toaletę. A to wszystko w jednej, wygodnej butelce, która ułatwi sprzątanie i skróci jego czas do minimum.

Najważniejsze korzyści

- Zabija 99,9% zarazków (nawet w trudnodostępnych miejscach) - Usuwa bakterie, grzyby, spory, wirusy - Chroni przed zarazkami rozpylanymi podczas spłukiwania wody - Zapobiega osadzaniu się kamienia (używaj go codziennie, a zapomnisz, czym jest kamień) - Dokładnie pokrywa muszę toaletową podczas użycia (a Ty oszczędzasz sobie bliższej konfrontacji z jej wnętrzem) - Wybiela wnętrze muszli zostawiając ją czystą i błyszczącą

 

Lista składników na butelkach środków do czyszczenia toalet może wyglądać odrobinę tajemniczo. Oto proste wyjaśnienie składników płynu Domestos:

  • Podchloryn sodu: jest to substancja aktywna w płynie Domestos, która niszczy zarazki.
  • Składniki powierzchniowo czynne: mają właściwości myjące i emulgujące.
  • Substancje zapachowe: sprawiają, że łazienka pachnie świeżo po użyciu Domestosa.

 

Zastosowania płynu Domestos

Domestos może być użyty w wielu miejscach w domu, jeśli tylko używasz go zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu. Domestos jest bardzo efektywny w walce przeciwko bakteriom, wirusom, a także grzybom. Płyn Domestos może także być użyty do wybielania tkanin – na przykład firan. Dzięki składnikom utleniającym wspaniale usuwa przebarwienia i przykre zapachy.

Dostępny w opakowaniach o pojemności: 750 ml i 5l.