PRA-55-T intensywny odtłuszczacz

PRA-55-T

Neutralny preparat odtłuszczający zaprojektowany z myślą o potrzebach przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Występuje w dwu wariantach- zapachpwym i bezzapachowym.

Produkt na zamówienie, dostępny w pojemności 10 litrów. 

Cena
209,72 zł 170,50 zł
5 do 10 dni roboczych
Pramol

Neutralny preparat odtłuszczający zaprojektowany z myślą o potrzebach przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Dostępny w 2 wariantach – bezzapachowym i z zapachem.


Opis 

Preparat czyszczący zaprojektowany z myślą o potrzebach przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Z łatwością usuwa tłuste i oleiste zabrudzenia z części maszyn, sprzętu używanego w procesie produkcji, form, a także ścian, podłóg i innych dużych powierzchni. Ekonomiczny w użyciu i delikatny dla powierzchni. Nie wywołuje korozji metalu.


Zastosowanie 

Stosować do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych / odpornych na działanie wody w tym do podłóg, schodów, blatów, narzędzi i urządzeń, ścian, powierzchni lakierowanych, armatury, itp. Szczególnie polecany do stosowania w przetwórstwie żywności m. in. w kuchniach, kantynach, rzeźniach, itp.


Dozowanie

50 – 200 ml na 10 L letniej wody (0,5 - 2%)


Sposób użycia 

Silne zabrudzenia: nanieść roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) i pozostawić na powierzchni lub namoczyć w nim zabrudzony przedmiot. Szorować. Spłukać, jeśli to konieczne – obowiązkowo w przypadku powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.


Wydajność 

10 L roztworu na 30 – 100 m2


Uwagi 

Zastosowanie ciepłej wody do sporządzenia roztworu roboczego, podnosi skuteczność czyszczenia. 
Usunięty olej i tłuszcz utylizować zgodnie z przepisami. 
Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem.

Dane techniczne:

Trwałość: 2 lata 
Wartość pH (koncentrat): 7,2 
Składniki: niejonowe związki powierzchniowo czynne, substancje konserwujące, woda 
Biodegradowalność: ponad 90%

Więcej informacji
Producent Pramol