Propermat Super Koncentrat - Ogólne mycie powierzchni wodoodpornych

2008

Niskopieniący, wysoko skoncentrowany preparat do mycia  wodoodpornych powierzchni podłogowych

Cena
362,99 zł 295,11 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie powierzchni

Niskopieniący środek czyszczący przeznaczony do mycia powierzchni podłogowych odpornych na działanie wody. Bardzo skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Nie pozostawia smug. Do wszystkich zmywalnych wykładzin podłogowych z tworzyw sztucznych (pcw), linoleum, betonu twardego, płyt podłogowych, klinkieru, fliz, kamienia naturalnego i sztucznego, żywicy epoksydowej, gumy, colowinylu, ksylolitu, asfaltu oraz do szkła i luster. Na podłogach zabezpieczonych polimerami dopuszczalne stężenie roztworu - 0,25%. Szczególnie polecany do czyszczenia maszynowego, lecz także może służyć do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: roztwór 0,25-0,5%
  • pH koncentratu: 9,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Butelka rozpylająca: 1 dawka miarowa (20 ml) na 1000 ml wody.
Pojemnik do mycia podłogi: 1 dawka miarowa (20 ml) na 8 l wody.
Do zastosowania w maszynach czyszcząco - zbierających, z mopem lub z ścierką. Przy silnych zabrudzeniach pozostawić na pewien czas.

Bezpieczeństwo

Podczas pracy z preparatem stosować ochronę oczu i rąk. Przy kontakcie z oczami lub skórą natychmiast spłukać obficie wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki

Zgodnie z zaleceniami UE: 5% - 15% anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje konserwujące, substancje barwiące, substancje zapachowe.

Dane techniczne

Przechowywanie: 2 lata.

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Sanitariat, Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane, Szkło i lustra