Ręcznik papierowy BulkySoft Premium składany typu M-Fold Ultra 4 panelowy, 2 warstwy, kolor biały, celuloza 3125 szt./kart.

82312-2

BULKYSOFT Ręcznik w skladce premium M-FOLD

Cena
226,89 zł 184,46 zł
3 do 5 dni roboczych
BulkySoft

Numer artykułu: 82312
BULKYSOFT Ręcznik w skladce premium M-FOLD

Zamiennik za ręcznik 82250

Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3125
Wymiary odcinka: 21,5 x 32 cm 
Ilość bind w kartonie: 25

Ręcznik 4 panelowy Bulkysoft - papierowy, składany. Stworzony do codziennego stosowania w różnego typu pomieszczeniach. Odznacza się dwuwarstwową budową z czystej, selekcjonowanej celulozy oraz systemem składania typu M-Fold. Niezwykle wydajny i praktyczny w użytkowaniu dzięki dozowaniu dokładnie jednego listka ręcznika, który jest bardzo chłonny. Opakowanie zawiera 3125 sztuk papierowych ręczników, co przekłada się na wydajność podczas użytkowania. Ręczniki są w kolorze białym. Warto zwrócić uwagę na ich miękkość i delikatność, przy jednoczesnej wytrzymałości. Ręczniki papierowe składane Bulkysoft są eleganckie, a przy tym uniwersalne. Dobrze sprawdzą się w kawiarniach, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, dworcach i innych miejscach o dużym natężeniu ruchu.
BulkySoft - nowa jakość artykułów higienicznych na polskim rynku
BulkySoft należy do włoskiego przetwórcy celulozy Cartiere Carrara i jest jedną z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych marek produktów higienicznych w Europie. Jesteśmy ich importerem i przedstawicielem na Polskę, dzięki czemu możemy proponować je w naprawdę korzystnych i atrakcyjnych cenach. W 2020 roku produkty BulkySoft zostały wyróżnione Laurem Konsumenta w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu, a rok później otrzymały prestiżowy znak EKO Marka. Co ważne, artykuły higieniczne BulkySoft posiadają liczne certyfikaty ekologiczne, produkowane są z legalnie pozyskanej celulozy, przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  

Wśród produktów BulkySoft znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły higieniczne tj. papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa gastronomiczne i przemysłowe, chusteczki higieniczne, bardzo szeroki wybór serwetek gastronomicznych, wysokiej jakości podkłady medyczne w roli oraz nowoczesne dozowniki, dyspensery i podajniki. Gama produktów BulkySoft to trzy grupy produktów: BulkySoft Classic (artykuły wykonane z czystej celulozy), BulkySoft De-Inked (artykuły higieniczne ekologiczne - z czystej celulozy z dodatkiem celulozy z recyklingu), BulkySoft Havana Forte (najbardziej ekologiczne produkty tego typu na rynku, powstające w 100% z przetworzonych kartonów, przy czym warto to podkreślić, produkty De-inked i Havana  zachowują wszystkie właściwości artykułów celulozowych czyli są mocne, wytrzymałe, chłonne i bezzapachowe w kontakcie z wodą.

Artykuły higieniczne BulkySoft polecamy do firm, instytucji i szkół, szpitali i wszelkiego rodzaju gabinetów lekarskich i kosmetycznych a także dla obiektów z branży HoReCa (kuchni, restauracji, hoteli) oraz zakładów przemysłowych i fabryk. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców,  starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Artykuły celulozowe wraz z dozownikami tworzą systemy zapewniające niższe zużycie wkładów, co przekłada się na rzadsze uzupełnianie podajników, rzadsze zakupy i tym samym mniejsze wydatki. To nowa jakość w branży czystości, odpowiedź na potrzeby współczesnego świata - artykuły BulkySoft są wydajne, higieniczne, bezpieczne i ekologiczne.

Więcej informacji
Producent BulkySoft