Dozownik do mydła w pianie czarny Tork

561508
Dozownik Tork do mydła w piance
Cena
110,18 zł 89,58 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w pianie

Dozownik na wkłady z pianką 1l.

System: S4
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 28,6 x 13,0 x 10,5 cm

Dozownik Tork do mydła w piance (system S4) został zaprojektowany do każdego rodzaju łazienki. Został zaprojektowany do miejsc gdzie wysoki poziom higieny odgrywa kluczową rolę.


TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
Producent Tork
System S4 - System mydeł w pianie
Kolor Czarny