Mydło w sprayu Tork

620501
Mydło Tork w sprayu 1L bezbarwne
Cena
41,25 zł 33,54 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydła w płynie

System: S11
Kolor: Bezbarwny
Pojemność: 1l = 3000 dawek 
Ilość sztuk w kartonie: 6

 


Najbardziej wydajne mydło w sprayu Tork to aż 3000 doz zapachowego i łagodnego dla skóry mydła bez barwników. Mydło sprawdzi się w łazienkach o bardzo dużym natężeniu ruchu, gdzie priorytetem jest wydajność. Pasuje do dozownika Tork do mydła w płynie i sprayu. Łatwość użytkowania i wysoki poziom higieny dłoni.

Posiada europejski certyfikat EU Ecolabel, potwerdzający troskę o środowisko naturalne. 
Szczelna butelka z jednorazową pompką zapewnia higienę i zmniejsza ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Butelka kurczy się wraz ze zużyciem produktu, co ogranicza odpady.

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540751413
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System S11 - System do mydeł w sprayu