Turbo-Strip - Usuwanie starych powłok z posadzek

2016

Preparat do usuwania bardzo twardych powłok polimerowych, woskowych emulsji połyskowych oraz bardzo uporczywych zabrudzeń. Gruntownie czyszczący.

Cena
202,09 zł 164,30 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie powierzchni

Ekstremalnie szybko i gruntownie rozpuszcza stare warstwy z polimerów, akryli, wosku i tworzyw sztucznych.  Wysoce skuteczny, skoncentrowany środek czyszczący do usuwania z podłóg warstw akryli i emulsji samopołyskowych. Usuwa również bardzo skutecznie wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Do zmywalnych wykładzin podłogowych takich jak tworzywa sztuczne, pcw, beton twardy, klinkier, kamień naturalny i sztuczny, guma, ksylolit. Nie stosować do podłóg drewnianych, korkowych i z linoleum. Preparat do  mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 5-20%
  • pH koncentratu: 13,6
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Stosować 1,0 – 2,0 litra na 8-9 litrów wody (10 – 20%). Nanieść roztwór. Pozostawić na ok. 2-5 minut. Szorować. Odessać lub zebrać. Przed nałożeniem kolejnej powłoki spłukać czystą wodą.

Uwagi

Zmywać natychmiast wodą odpryski na powierzchniach pomalowanych lub lakierowanych i listwach cokołowych. Nie nadaje się do linoleum (przebarwienia) i asfaltu.

Bezpieczeństwo

Posiada właściwości drażniące skórę i oczy. Stosować ubranie ochronne. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się lekarzem. Nie wywoływać wymiotów

Składniki

Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w
wodzie, środki ułatwiające rozpuszczanie, NTA, fosfaty, substancje zapachowe, woda.

Dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Gruntowne czyszczenie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Marmur, PCV, Podłogi ceramiczne