Unidor - 10 litrów

20029-10

Preparat do mycia powierzchni w toaletach - odświeżacz powietrza.  Do mycia ręcznego i maszynowego.

Cena
307,64 zł 250,11 zł
Pramol

Wysoko skoncentrowany środek myjąco-dezodorujący przeznaczony do mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni. Szczególnie polecany do kompleksowego mycia łazienek i toalet. Przeznaczony do urządzeń toaletowych, kąpielowych, myjących, pryszniców, przebieralni. Do wszystkich zmywalnych powierzchni, podłóg i przedmiotów z porcelany sanitarnej, ceramiki, emalii, tworzyw sztucznych, chromu, stali chromowej, powierzchni lakierowanych i malowanych. Nie pozostawia smug. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy. Pozostawia delikatny długotrwały przyjemny zapach. Występuje w pięciu nutach zapachowych: Fresh, Vanilla, Pacific, Citro i Florosan - prezentowany na zdjęciu. Do mycia ręcznego i maszynowego.

Ceny wszyskich odmian takie same.

  • Sposób użycia: roztwór 1-2%
  • pH koncentratu: 8,5

Wskazania szczegółowe:
Stosować 100 – 200 ml na 10 l wody (1-2%). Powierzchnie i przedmioty przemyć gąbką, szmatą lub
padem. Duże powierzchnie przeciągnąć przyrządem do mycia okien. Ściany spłukiwać od dołu do góry aby zapobiec spływaniu smug.

Składniki:
Zgodnie z zaleceniami UE: mniej niż 5% anionowych związków powierzchniowo czynnych, niejonowe związki powierzchniowo czynne. Dalsze składniki: rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje zapachowe, substancje barwiące, środki konserwujące.

Dane techniczne:
Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Sanitariat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane, Szkło i lustra
Litraż 10 litrów