Xense Orange Fresh ECOLAB - Odświeżacz powietrza

3025040

Profesjonalny, wysoko skoncentrowany odświeżacz powietrza na bazie olejków, które szybko i skutecznie neutralizują nieprzyjemny zapach.

Cena
73,12 zł 59,45 zł
ECOLAB

Xense orange fresh to wysoko skoncentrowany produkt na bazie olejków, silnie i szybko działających na nieprzyjemne zapachy. Po użyciu środek pozostawia długotrwały owocowy zapach. Xense orange fresh jest idealny do odświeżania powietrza w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych, łazienkach itp. Stworzony specjalnie do użytku profesjonalnego, Xense orange fresh jest również odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach problematycznych, takich jak publiczne toalety, rynny ściekowe, pomieszczenia do składowania odpadów itp. Ergonomiczna butelka z precyzyjnym rozpylaczem pozwala na łatwą, ekonomiczną aplikację.

Zastosowanie:

Działa efektywnie na nieprzyjemne zapachy na wszystkich obszarach.

  • Czystość - Przyjemny, świeży owocowy zapach.
  • Bezpieczeñstwo Odświeżacz powietrza przyjazny wszystkim materiałom (bezpieczny dla tekstyliów itp.) 
  • Wydajność - Długotrwały efekt przy minimalnym zużyciu produktu.

Sposób stosowania: 

Do dezodoryzacji pomieszczeñ rozpyl Xense orange fresh 2-3 razy na krytycznych powierzchniach, po ich uprzednim umyciu. Trudne zapachy mogą wymagać powtórzenia czynności.

Informacje dodatkowe: 

Nie stosować na skórze, jedwabiu oraz powierzchniach wrażliwych na działanie wody. Przed użyciem sprawdziæ kompatybilność materiałów na małej, niewidocznej powierzchni. Wyłącznie do użytku profesjonalnego!

Bezpieczeństwo: 

Nie mieszaæ z innymi produktami!

Wartość pH koncentratu: 7,0.

Więcej informacji
Producent ECOLAB
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Sanitariat, Warsztat
Litraż 500 ml