Alcopol - Mycie powierzchni szklanych, luster i tworzyw sztucznych

2014

Niskopieniący preparat do mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych

Cena
15,40 zł 12,52 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie powierzchni

Niskopieniący środek na bazie alkoholu i środków powierzchniowo czynnych do mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych, w szczególności podłóg i schodów z kamienia naturalnego i sztucznego, powierzchni plastikowych, lakierowanych oraz łazienek. Szczególnie polecany także do polerowanych i szkliwionych kafli, mebli laminowanych, armatury, luster i szyb. Wysycha nie pozostawiając smug. Pozostawia przyjemny zapach. Preparat do  mycia ręcznego i maszynowego.

  • Sposób użycia: roztwór 1-3%
  • pH koncentratu: 8

Wskazania szczegółowe

Stosować proporcję 100 – 300 ml na 10 l wody. Nanieść roztwór na czyszczoną powierzchnię. Szorować w razie potrzeby. Usunąć pozostałości przy pomocy odkurzacza do pracy na mokro, mopa bądź czyściwa. Powierzchnie pionowe myć od dołu do góry w celu uniknięcia powstawania zacieków. Na powierzchniach lakierowanych i malowanych przed użyciem przeprowadzić test na małej powierzchni.

Bezpieczeństwo

W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki

Niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki organiczne, substancja zapachowa, barwnik, substancja konserwująca, woda. Ulega biodegradacji.

Dane techniczne

Przechowywanie: 2 lata

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Sanitariat, Szkło, stal i tworzywa sztuczne
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Beton, Gres, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, Metal i armatura, PCV, Podłogi ceramiczne, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane, Szkło i lustra