Czyściwo papierowe Tork do lekkich zabrudzeń, białe

131135
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo w małej roli Tork Advanced 415
Cena
91,14 zł 74,10 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork do lekkich zabrudzeń, białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: W1/W2
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza+makulatura
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 1150
Wymiary odcinka: 24,5 x 40 cm
Długość rolki: 460 m
Średnica rolki: 26,5 cm
Ilość rolek w kartonie: 2

Wielozadaniowe czyściwo celulozowo-makulaturowe przeznaczone do średnio ciężkich zadań oraz obszarów o dużym zużyciu. Wykonane w unikalnej technologii CTT - połączenie celulozy z przetworzonym papierem biurowym wysokiej jakości. Chłonne, współpracuje z wodą, detergentami oraz rozpuszczalnikami. Odpowiednie zarówno do wycierania powierzchni, przedmiotów i dłoni. Wytrzymałe także po zmoczeniu. Ekonomiczne - dobra relacja ceny do jakości.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791200903
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały