Czyściwo Tork Premium 530 włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, 1w., biały, 106 m. system W1/W2/W3

530137

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo wielozadaniowe w małej roli Tork Premium 530

Cena
211,42 zł 171,89 zł
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: W1/W2/W3
Kolor: Biały 
Surowiec: Non-woven
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 280
Wymiary odcinka: 32 x 38 cm
Długość rolki: 106,4 m
Średnica rolki: 25 cm
Ilość rolek w kartonie: 1

Wytrzymałe i mocne czyściwo.  Wytrzymałe i mocne czyściwo - umożliwia czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni bez ryzyka rozdarcia czyściwa. Grube i mięsiste czyściwo - chroni dłonie przed poparzeniem przy czyszczeniu rozgrzanych powierzchni lub skaleczeniem przy czyszczeniu ostrych krawędzi. Chropowata struktura gwarantuje większą skuteczność. Współpracuje nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami przy usuwaniu olejów, smarów czy farby. O bardzo wysokim stopniu absorpcji (zarówno wody, jak i oleju). O obniżonej pylności. Posiada certyfikat ISEGA - bezpieczne w kontakcie z żywnością.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540057553
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały