Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań, dwuwarstwowe, białe

121206
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Czyściwo Tork papierowe do podstawowych zadań białe, makulatura, 160 metrów, system M2.
Cena
37,15 zł 30,20 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań, dwuwarstwowe, białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 6 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: M2
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura 
Ilość warstw: 2
Długość rolki: 160 m
Ilość odcinków: 457  
Wymiary odcinka: 20x35 cm
Ilość rolek w kartonie: 6

Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań 2-warstwowe to oszczędne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się przy ścieraniu płynów i wycieraniu rąk. Papier pasuje do dozownika centralnego dozowania Tork® – pojemnego i wszechstronnego dozownika do profesjonalnych zastosowań obejmujących wycieranie powierzchni i rąk.
Łatwa obsługa jedną ręką
 

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791210049
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System M2 - System centralnego dozowania duży
Kolor Biały