Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań w roli białe

129237

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork papierowe do podstawowych zadań 2 warstwy.

Cena
122,48 zł 99,58 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe Tork do podstawowych zadań w roli białe jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System W1
Kolor; Biały
Długość rolki 510 m.
Szerokość rolki  36,9 cm. 
Warstwy 2
Ilość listków 1500.
Długość odcinka 34cm

Wielozadaniowe czyściwo papierowe, do uniwersalnych zadań wymagających wytrzymałości i chłonności. Czyściwo posiada dużą wytrzymałość nawet po zmoczeniu. Duża rolka nie wymaga częstej wymiany, co oszczędza czas i jest wygodna dla użytkowników.

 

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540019629
Producent Tork
Poziom jakości Universal
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały