Czyściwo papierowe Tork Premium do trudnych zabrudzeń przemysłowych w dużej roli niebieskie

130080

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w dużej roli Tork Advanced 440 Performance

Cena
289,06 zł 235,01 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: W1
Kolor: Niebieski
Surowiec: Celuloza TAD
Ilość warstw: 3
Ilość odcinków: 750
Wymiary odcinka: 37 x 34 cm
Długość rolki: 255 m
Średnica rolki: 39 cm
Ilość rolek w kartonie: 1

Mocne czyściwo przeznaczone do zadań wymagających dużej absorpcji i wytrzymałości. Wykonane z 3 warstw celulozy w technologii TAD, co nadaje czyściwu mięsistości i miękkości. Nowa technologia klejenia warstw (w formie nieregularnych linii przypominających włókna) zapewnia większą trwałość, elastyczność oraz zapobiega rozwarstwianiu się czyściwa w trakcie pracy. Szybka absorpcja olejów i smarów - większa efektywność, oszczędność czasu. Duża chłonność - mniejsze zużycie czyściwa, niższe koszty. Wytrzymałe, zarówno w stanie suchym, jak i mokrym - większa wydajność, niezawodne w użyciu. Duża mięsistość i miękkość - zwiększone właściwości czyszczące, lepsza ochrona dłoni przed otarciami, większa efektywność. Uniwersalne - odpowiednie do różnych zastosowań.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540183795
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Niebieski