Czyściwo papierowe wielozadaniowe Tork Premium do trudnych zabrudzeń w roli niebieskie

130072

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w małej roli Tork Advanced 430

Cena
84,06 zł 68,34 zł
3 do 10 dni roboczych
Czyściwo papierowe wielozadaniowe Tork Premium do trudnych zabrudzeń w roli niebieskie jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 2 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System:  W1/W2.
Kolor:   Niebieski.
Materiał: celuloza 
Ilość warstw: 2
Długość rolki: 170 m. 
Szerokość rolki:  23,5 cm. 
Średnica: 26,2 cm. 
Ilość listków: 500. 

Mocne czyściwo, idealne do czyszczenia i wycierania różnorodnych powierzchni i przedmiotów. Wykonane z 2 warstw celulozy w technologii TAD, co nadaje czyściwu mięsistości i miękkości. Nowa technologia klejenia warstw (w formie nieregularnych linii przypominających włókna) zapewnia większą trwałość, elastyczność oraz zapobiega rozwarstwianiu się czyściwa w trakcie pracy. Dostępne w kolorze białym i niebieskim, aby spełnić wymagania różnych użytkowników. Szybka absorpcja - oszczędność czasu, suche i czyste dłonie redukują ryzyka zakażenia żywności. Duża chłonność - mniej odpadów, niższe koszty. Duże zdolności czyszczące - wydajność. Wytrzymałe na sucho i mokro - większa efektywność, mniejsze zużycie czyściwa. Posiada certyfikat ISEGA, zezwalający na stosowanie produktu w przemyśle spożywczym - higieniczne, zapewnia bezpieczeństwo żywności. Uniwersalne - odpowiednie do różnych zastosowań.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540183771
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Niebieski