Czyściwo włókninowe do polerowania Tork Premium w małej roli białe

197270

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork do polerowania w małej roli.

Cena
271,46 zł 220,70 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: W1/W2/W3
Kolor: Biały
Wymiar rolki: 31,5 x 38 cm.
Długość rolki: 171 m
Opakowanie zawiera: 450 odcinków

Niskopylne Tork czyściwo włókninowe do polerowania doskonale sprawdza się przy polerowaniu delikatnych powierzchni. Miękkie i elastyczne czyściwo uwalnia środek polerujący, zapewniając niezrównany połysk bez smug. Czyściwo pasuje do Tork dozowników stojących i ściennych, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie, wydajności i niezawodności. Natomiast Tork dozownik maxi do ręczników centralnie dozowanych oraz Tork dozownik Boxed Combi do ręczników w roli umożliwiają łatwe dozowanie jedną ręką.
Profesjonalne czyściwo, które nie pozostawia zadrapań
Idealne do pracy z delikatnymi powierzchniami dzięki właściwościom niskopylnym

 

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540236699
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały