Czyściwo włókninowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych Tork Premium w roli białe

570137

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork włókninowe do przemysłu 160mb

Cena
172,50 zł 140,24 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: W1/W2/W3
Kolor: Biały
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 160
Wymiary odcinka: 31,5 x 41,5 cm
Długość rolki: 60,8 m
Średnica rolki: 25 cm
Ilość rolek w kartonie: 1

Tork czyściwo włókninowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych wyróżnia się wytrzymałością i skutecznością czyszczenia. Idealnie sprawdzi się podczas intensywnego czyszczenia, odtłuszczania i usuwania uporczywych plam. Nadaje się do użytku z większością rozpuszczalników i chroni dłonie przed temperaturą i opiłkami metalu. Czyściwo pasuje do dozowników stojących i ściennych Tork, które stworzono z myślą o bezpieczeństwie i wydajności, a także dozowników Maxi do czyściw w roli centralnie dozowanych oraz dozowników do czyściw w roli kombi, które umożliwiają łatwe dozowanie jedną ręką.
Wytrzymałe czyściwo do wielokrotnego użytku – wspaniała alternatywa dla szmat i ręczników
Do stosowania z większością rozpuszczalników chemicznych: pochłania i uwalnia rozpuszczalniki znacznie skuteczniej niż produkty tekstylne, co ogranicza zużycie
Wielozadaniowy produkt do trudnych zabrudzeń, chroni dłonie przed poparzeniem i opiłkami metalu
 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540517002
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biały