Czyściwo Tork Premium 520 włókninowe do zabrudzeń przemysłowych, 1w., szary, 120 szt/op, system W4

520679

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo włókninowe Tork w odcinkach wielozadaniowe to idealna alternatywa do szmat i szmat pranych. Dzięki swojej miękkości i elastyczności nadaje się do czyszczenia trudno dostępnych miejsc.

Cena
99,84 zł 81,17 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System W4. 
Kolor: Szary 
Wymiary: 35,5 cm x 41,5 cm
Opakowanie: 120 odcinków

Wytrzymałe i mocne czyściwo - umożliwia czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni bez ryzyka rozdarcia czyściwa. Grube i mięsiste czyściwo - chroni dłonie przed poparzeniem przy czyszczeniu rozgrzanych powierzchni lub skaleczeniem przy czyszczeniu ostrych krawędzi. Chropowata struktura gwarantuje większą skuteczność. Współpracuje nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami przy usuwaniu olejów, smarów czy farby. O bardzo wysokim stopniu absorpcji (zarówno wody, jak i oleju). O obniżonej pylności. Posiada certyfikat ISEGA - bezpieczne w kontakcie z żywnością.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322541182759
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Szary