Czyściwo włókninowe o bardzo niskiej pylności Tork w odcinkach niebieskie

190578

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo Tork włókninowe o bardzo niskiej pylności, niebieski / pakiet 80 listków

Cena
110,58 zł 89,90 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: Small Pack W4
Kolor: Niebieski
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 80
Wymiary odcinka: 32,4   x 39 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 5

Tork czyściwo włókninowe o niskiej pylności wyróżnia się wyjątkowo niską pylnością. Doskonale współpracuje z rozpuszczalnikami, co ułatwia czyszczenie, a jednocześnie pozwala chronić wrażliwe powierzchnie i precyzyjne urządzenia (np. elektroniczne). Czyściwo pasuje do Tork dozownika do czyściw w odcinkach, który chroni wkłady przed zabrudzeniem i dozuje zawsze po jednym odcinku, co redukuje zużycie i odpady.
Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy usuwaniu oleju, tłuszczu, smaru i brudu
Idealne do pracy z delikatnymi powierzchniami dzięki właściwościom niskopylnym
    

 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540741735
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W4 - System Top pak
Kolor Niebieski