Disher Hard Eco Shine - Maszynowe mycie naczyń w twardej wodzie

3044

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do maszynowego mycia naczyć we wszystkich typach zmywarek gastronomicznych, zalecany przy twardej wodzie

Cena
81,00 zł 65,85 zł
Eco Shine

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie i dezynfekcja

Uniwersalny, skoncentrowany płyn do maszynowego mycia naczyń we wszystkich typach zmywarek gastronomicznych, zalecany przy twardej wodzie. Preparat do wszystkich typów zmywarek  gastronomicznych. Skutecznie likwiduje trudne do usunięcia zabrudzenia z tłuszczu, białka, skrobi, ślady po herbacie. Zwiększona ilość substancji zmiękczających wodę. Zabezpiecza szkło przed ścieraniem i matowieniem. Zapobiega korozji zmywarki. Działa skutecznie także w bardzo twardej wodzie. Kompatybilny z wszystkimi typami dozowników. Przedłuża życie dozowników poprzez filtrowanie w procesie produkcji. Gwarancja cząstek stałych nie większych niż 0,2 mm.

  • Sposób użycia: 1 - 5 ml/1 l. wody
  • pH 1 % roztworu: ok. 12,5
  • Opakowania: Kanister 5 l, 10 l i 20 l

Wskazania szczegółowe:

Dozowanie: 0,1 – 0,3 ml/l w zależności od jakości wody.  Sprawdzić twardość wodyWprowadzić wężyk dozownika do kanistra z preparatem. Wyregulować dozowanie płynu według tabeli dozowania. Nie stosować do aluminium.

Bezpieczeństwo:
Przy podłączaniu stosować okulary i rękawice ochronne. W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Dane techniczne:
Możliwość przechowywania - do 2 lat

Więcej informacji
Producent Eco Shine
Rekomendowane miejsce stosowania Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Mycie naczyń
Utrzymanie podłóg Mycie