Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork Smart One, stalowy

472054
Dozownik Tork SmartOne do papieru toaletowego jumbo roli
Cena
531,89 zł 432,43 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy

System: T8
Kolor: Szary
Tworzywo: Stal Nierdzewna
Wymiary: 36,9 x 27,2 x 16,9 cm

 


Dozownik do papieru toaletowego Tork SmartOne to wydajny i bardzo wytrzymały dozownik ze stali nierdzewnej, przeznaczony dla wymagających łazienek o dużym natężeniu ruchu.                     

Dozowanie zawsze po jedynczym odcinków pomaga ograniczyć zużycie papieru nawet o 40%.
Wytrzymała metalowa obudowa z metalowym kluczem i zamkiem zbezpiecza rolki i chroni przed kradzieżą.
Duża pojemność  zapewnia stałą dostępność papieru i zmniejsza nakład pracy

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 5011012852094
Producent Tork
System T8 - Tork SmartOne