Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne biały

680000
Dozownik Tork SmartOne do papieru toaletowego w roli centralnego dozowania
Cena
189,94 zł 154,42 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papier Toaletowy

System: T8
Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 26,9 x 26,9 x 15,6 cm

Tork SmartOne®  Mini dozownik do papieru toaletowego w roli z linii Elevation to wydajny system dozowania, przeznaczony do wymagających łazienek o średnim i  dużym natężeniu ruchu. W dozowniku mieści się jedna rola papieru, gdzie dozownanie papieru jest zawsze po jednym listku.  Dozowanie pojedynczych odcinków zapewnia ograniczenie zużycia o nawet 40% w porównaniu z tradycyjnymi papierami i dozownikami.

                           

Higieniczne rozwiązanie – użytkownik dotyka tylko odcinka, którego używa
Bardzo wytrzymała obudowa z metalowym kluczem i zamkiem osłania rolki i chroni przed kradzieżą
Bardzo duża pojemność zmniejsza nakład pracy i zapewnia stałą dostępność papieru
Dozownik umożliwia całkowite zużycie rolki, co ogranicza ilość odpadów
 
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540803853
Producent Tork
System T8 - Tork SmartOne
Kolor Biały