Dozownik do ręczników centranie dozowanych Tork biały

473190
Dozownik Tork Reflex midi do ręczników w roli centralnie dozowanych
Cena
322,79 zł 262,43 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki w roli i czyściwa

System: M4
Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik
Wymiary: 33,1 x 25,5 x 23,9 cm

Dozownik do czyściw centralnie dozowanych, dozujący zawsze po 1 listku. Zabezpiecza czyściwo przed przypadkowym zalaniem lub zabrudzeniem. Jest całkowicie szczelny, dzięki czemu może być użytkowany na zewnątrz. Zaopatrzony w zamek. Wygodne pobieranie czyściwa za pomocą tylko jednej ręki. Wydatne zmniejszenie konsumpcji i ilości powstających odpadów dzięki dozowaniu zawsze po jednym listku czyściwa.

 

Dozowanie listek po listku ogranicza zużycie papieru nawet do 37% w porównaniu do typowych systemów centralnie dozowanych. Dozownik jest przeźroczysty co gwarantuje, że nigdy nie zaskoczy nas brak produktu, a innowacyjna obrotowa końcówka pozwala na dozowanie ręcznika pod dowolnym kątem.

 

Użytkownik zawsze dotyka tylko jednego odcinka, tego którego używa. To ogranicza ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii
Wygoda i komfort -  dozowanie papieru jedną ręką
Solidna i mocna konstrukcja idealna do najtrudniejszych warunków eksploatacjiZdejmowana pokrywa dozownika ułatwia czyszczenie
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 8710499511285
Producent Tork
System M4 - System do rolek centralnego dozowania
Kolor Biały