Dozownik Tork do ręczników papierowych w składce ZZ biały

553000
Dozownik Tork do ręczników w składce ZZ
Cena
200,15 zł 162,72 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Ręczniki w składce

System: H3
Kolor: Biały
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 43,9 x 33,3 x 13,6 cm

Otwierany z boku - łatwy do uzupełnienia w każdej chwili. Solidna budowa. Dozownik odpowiedni do każdego typu łazienki. Prosty i wygodny, łatwy w utrzymaniu w czystości. Dozownik Tork do ręczników w składce ZZ jest tradycyjnym rozwiązaniem do łazienek w miejscach publicznych.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540349245
Producent Tork
System H3 - System ręczników Singlefold w składce C/ZZ
Kolor Biały