Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Premium biały miękki

100278

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Ręcznik Tork Premium w składce ZZ

Cena
21,48 zł 17,46 zł
3 do 10 dni roboczych
Ręcznik papierowy w składce ZZ Tork Premium biały miękki jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 15 szt.</strong>
Tork

System: H3
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza TAD
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 3000
Wymiary odcinka: 23 x 23 cm. 
Ilość bind w kartonie: 15

Dzięki wykonaniu produktu w technologii TAD, ręcznik jest niezwykle chłonny oraz wytrzymały nawet po zmoczeniu. Produkt polecany do miejsc o dużym i średnim natężeniu ruchu.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540544725
Producent Tork
System H3 - System ręczników Singlefold w składce C/ZZ
Poziom jakości Premium
Kolor Biały