Dozownik ścienny Tork do czyściw w dużych i małych rolach biało-turkusowy

652100
Dozownik Tork Performance ścienny do czyściw w dużych i mał rolach
Cena
508,21 zł 413,18 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwo

System: W1
Kolor: Biało-turkusowy
Tworzywo: Plastik ABS+MABS+stal
Wymiary: 46,3 x 64,6 x 27,4 cm

Dozownik do czyściw ścienny do dużych i małych rolek jest ergonomicznie zaprojektowanym dozownikiem umożliwiającym bezpieczne i pewne odkrywanie. Zapewnia łatwe uzupełnianie. Ma bardzo stabilną konstrukcję, która jest ważna w wielu przemysłowych zastosowaniach.


TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540430813
Producent Tork
System W1 - system czyściw naścienny/podłogowy/stojakowy
Kolor Biało-turkusowy