Dozownik ścienny Tork do czyściw w odcinkach czerwono-czarny

654008
Dozownik Tork ścienny do czyściw w odcinkach.
Cena
344,34 zł 279,95 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwo

System: W4 - System dozowania Top pak 
Materiał: tworzywo sztuczne ABS+MABS
Kolor: czerwono-czarny
Wymiary:374x427x206

 


Dozowniki do czyściw w odcinkach Tork z linii Performance chroni wkłady przed zabrudzeniem i pozwala dozować czyściwo odcinek po odcinku, co redukuje zużycie i ilość odpadów. Jego małe wymiary pozwalają zamontować dozownik w wybranym miejscu dostępnym dla wielu osób, lub też na wybranym stanowisku roboczym. W dozowniku mieści się jeden pakiet wybranego specjalistycznego czyściwa marki Tork w systemie W4. Dozowanie czyściwa jest proste i szybkie.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540430356
Producent Tork
System W4 - System Top pak
Kolor Czerwono-czarny