Dozownik Tork do mydła w płynie z ramieniem, 1l, czarny, system S1

560109
Dozownik Tork do mydła w płynie z łokciownikiem
Cena
222,88 zł 181,20 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w płynie

System: S1
Kolor: czarny
Tworzywo: plastik ABS+MABS + stal nierdzewna
Wymiary: 29,1 x 11,2 x 11,4 cm
Pojemność: 1l


Rzetelny system dozuje jednakową ilość mydła oraz zapobiega kapaniu. Do dozownika pasują jednorazowe opakowania mydeł, żeli i sprayu Tork co zapewnia i najwyższą higienę. Duża pojemność 1l. oraz odpowiednia dawka mydła gwarantuje rzadsze uzupełnianie. Dozownik ten został zaprojektowany specjalnie do łazienek, gdzie wysoki poziom higieny odgrywa kluczową rolę jak lecznictwo czy przemysł spożywczy. Ramie zamontowane w dozowniku zapewnia bezdotykowe dozowanie.

 


TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322541344584 
Producent Tork
System S1 - System do mydeł w płynie
Kolor Czarny