Dozownik Tork do mydła w płynie czarny

560008
Dozownik Tork do mydła w płynie 1l.
Cena
101,32 zł 82,37 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mydło w płynie

System: S1
Kolor: czarny
Tworzywo: plastik ABS+MABS
Wymiary: 29,1 x 11,2 x 11,4 cm
Pojemność: 1l

Opis:
Rzetelny system dozuje jednakową ilość mydła oraz zapobiega kapaniu gwarantując najwyższą higienę. Duża pojemność, rzadsze uzupełnianie.Dozownik został zaprojektowany do każdego rodzaju łazienki gdzie wysoki poziom higieny odgrywa kluczową rolę.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540355062
Producent Tork
System S1/S11 - System do mydła w płynie lub w sprayu
Kolor Czarny