Germex Spray - Alkoholowy preparat do dezynfekcji powierzchni w przemyśle spożywczym

20619

Preparat w sprayu do szybkiej dezynfekcji powierzchni bez spłukiwania

Cena
463,39 zł 376,74 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Gastronomia

Preparat dezynfekcyjny. Gotowy do użytku, zawierający alkohol preparat w sprayu przeznaczony do tzw. "szybkiej" dezynfekcji powierzchni bez spłukiwania. Doskonale sprawdza się w różnej wielkości zakładach produkcyjnych, szkołach i strefach przetwórstwa żywności, jak n.p. sklepy mięsne, rzeźnie czy kuchnie. Do stosowania na wszystkich powierzchniach zmywalnych: podłogach, maszynach, częściach narzędzi, okryciach, telefonach, klamkach itp. Właściwości preparatu zostały potwierdzone niezależnymi badaniami.

  • Sposób użycia: gotowy do użycia
  • Wydajność: ok. 250 ml na m²
  • pH koncentratu: nie klasyfikowany
  • Opakowania: butelka 0,5 l z atomizerem / 10 litrów

Skuteczny czas działania na wybrane organizmy

· Bakterie standardowe: 30 sekund
· Salmonelle, listerie, camylobacter: 30 sekund
· Drożdże candida: 30 sekund
· Mycobakterie: 60 sekund

Wskazania szczegółowe

Oczyszczone powierzchnie, aparaty, maszyny i urządzenia spryskać nierozcieńczonym preparatem i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Spryskiwać środkiem powstałą na poddawanych dezynfekcji powierzchniach wilgotną warstewkę, pozostawić do wyschnięcia i nie spłukiwać. Stosować wyłącznie na małych powierzchniach, które w trakcie całego wymaganego czasu oddziaływania muszą pozostawać wilgotne. Stosować tylko w dobrze wietrzonych pomieszczeniach.

Bezpieczeństwo

Działa drażniąco na oczy. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.Chronić przed dziećmi. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu.
Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Dane techniczne

Data przydatności: 2 lata od daty produkcji na opakowaniu.
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego. Produkt wysoce łatwopalny.

Składniki

Zawiera: propan-2-ol (65%).

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Biuro, Dezynfekcja, Hotel i pensjonat, Kuchnia i gastronomia, Sanitariat