Pramol HS-17 - Uzupełnianie ubytków w powłokach polimerowych

2029

Emulsja natryskowa do maszyn wysokoobrotowych

Cena
261,30 zł 212,44 zł
Tylko %1 pozostał
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Mycie i konserwacja

Preparat do odanawiania i konserwacji podłóg zabezpieczonych polimerami metodą natryskową. Opracowany specjalnie do maszynowego czyszczenia i pielęgnacji podłóg metodą wysokoobrotową i super wysokoobrotową. Polecany do podłóg zabezpieczonych warstwami polimerowymi.  Posiada doskonałe właściwości konserwujące. Uzupełnia i odnawia powierzchnię warstwy, znacząco przedłużając jej trwałość. Usuwa ślady obuwia oraz zabrudzenia rozpuszczalne w wodzie w jednym procesie roboczym. Preparat jest bardzo oszczędny w użyciu, a dzięki krótkiemu czasowi wysychania może być stosowany również w pomieszczeniach o ciągłym ruchu. Działanie polerujące maszyny wysokoobrotowej nadaje podłodze wysoki połysk. Aplikować na czystą i suchą powierzchnię.

  • Sposób użycia: środek gotowy do użycia
  • pH koncentratu: 9,5
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

Wskazania szczegółowe

Przed zastosowaniem zetrzeć podłogi na mokro. Wlać preparat do czystego dozownika natrysku maszyny jednotarczowej i założyć pad odpowiedni do stopnia zabrudzenia i obrotów maszyny (np. natural). Powierzchnie spryskiwać równomiernie i czyścić maszyną jednotarczową ruchami okrężnymi aż do wyschnięcia podłogi. Uszkodzenia warstwy ochronnej usuwać poprzez powolne przejechanie. Gdy pad zaczyna smarować należy go obrócić lub wymienić.
Podstawą użycia tego produktu jest twarda, wytrzymała powłoka. Nie dopuszczać do wyschnięcia padu, po użyciu namoczyć go w roztworze środków myjących i dobrze przepłukać wodą. Przechowywać w temperaturze powyżej 50C.

Składniki

Substancje pielęgnujące, środki konserwujące

Dane techniczne

Trwałość: co najmniej 2 lata

Więcej informacji
Producent Pramol
Rekomendowane miejsce stosowania Środki specjalistyczne
Utrzymanie podłóg Konserwacja (powłoki)
Rodzaj powierzchni Beton, Kamień naturalny, Linoleum, Marmur, PCV