Sprayemulsion - Odnawianie powłok akrylowych i polimerowych

sprayemulsion

Odnawianie, czyszczenie i konserwacja powłok polimerowych, akrylowych metodą natryskową i wysokoobrotową przy użyciu polerki.

Cena
25,83 zł 21,00 zł
Pramol

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Polimery-konserwacja

Preparat czyści i konserwuje przy jednej aplikacji metodą natryskową. Tworzy błyszczący antypoślizgowy cienki film na posadzce. Charakteryzuje się bardzo krótkim czasem schnięcia. Skutecznie usuwa zabrudzenia bez konieczności wytyczania obszarów. Dzięki specjalnemu składowi rozpuszczalnemu w wodzie i rozpuszczalnikach brud usuwany jest w jednym kroku. Szczególnie nadaje się do miejsc, w których nie można czyścić wodą lub gdzie nie należy przerywać ruchu w pracy (np. szpitale, szkoły, korytarze).

Obszary zastosowania

Do wszystkich gładkich wykładzin podłogowych wykonanych z tworzywa sztucznego, PCV, linoleum, syntetycznego i naturalnego kamienia.

Dawkowanie

Gotowy do użycia

Instrukcja użycia

Przygotować wstępnie powierzchnię. Przygotować urządzenie polerujące wraz z odpowiednim padem. Produkt bezpośrednio przed aplikacją wstrząsnąć, aplikować ze spryskiwacza. Polerować posadzkę codziennie lub co najmniej kilka razy w tygodniu. Aplikować niewielką ilość na wybrane miejsce i polerować kilkukrotnie przy użyciu polerki. Duże powierzchnie czyścić w pasach o szerokości 2 - 3 m przez oszczędne i regularne natryskiwanie produktu na podłogę, Maszynę prowadzić okrężnymi ruchami.

Zużycie produktu

  • Systematyczne mycie: 1 - 3 g / m2
  • Okresowe mycie: 3 - 7 g / m2

Rekomendacja

Po aplikacji myć powierzchnię preparatem neutralnym typu Dailynova. Nie stosować na asfalcie i powierzchniach drewnianych. Producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem produktu.

Więcej informacji
Producent Pramol