Mały dozownik do serwetek Tork Xpressnap Snack® w składce na stolik czarny

272808
Dozownik Tork do serwetek
Cena
159,68 zł 129,82 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Serwetki

System: N10
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik
Wymiary: 157 x 149 x 149mm
Pojemność: 275 serwetek

Wysoki poziom higieny, dzięki dozowaniu pojedyńczych serwetek. Ogranicza ilość odpadów. Możliwość umieszczenia reklam w specjalnym okienku reklamowym AD-a-Glance. Idealny na stolik lub zatłoczone kasy. Sprawdzi się w restauracjach typu Quick Service oraz kawiarniach.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540531527
Producent Tork
System N10 - System dozowania serwetek Xpressnap Snack
Kolor Czarny