Niebieskie ściereczki wielorazowe do czyszczenia Tork Premium

194450

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo specjalistyczne do czyszczenia w systemie czterech kolorów Tork Premium

Cena
44,14 zł 35,89 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

System: Small Pack
Kolor: Niebieski
Surowiec: Non-woven
Ilość warstw: 1
Ilość odcinków: 40
Wymiary odcinka: 38 x 30 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 8

Czytelny system kolorów pozwala na określenie przeznaczenia danego koloru do konkretnego, powtarzanego w ciągu dni pracy zadania. Zapobiega ryzyku krzyżowego przenoszenia zakażeń podczas czyszczenia różnych powierzchni w szpitalach, restauracjach, hotelach czy biurach. Umożliwia utrzymanie najwyższej higieny i ułatwia przestrzeganie norm HACCP. Wytrzymałe i wydajne. W małych poręcznych opakowaniach. Posiada certyfikat ISEGA.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540298116
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W8 - Czyściwo, małe opakowanie
Kolor Niebieski