Czyściwo Tork Premium 530 włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, 1w., biały, 45 szt/op

530150

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Czyściwo w odcinkach Tork Premium 530 białe

Cena
39,99 zł 32,51 zł
3 do 10 dni roboczych
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Czyściwa

Czyściwo włókninowe
System - W8
Kolor - biały
Ilość w op. - 45 odcinków
Długość odcinka po rozłożeniu 38,50 cm
Szerokość odcinka po rozłożeniu 32 cm.

Wytrzymałe i mocne czyściwo - umożliwia czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni bez ryzyka rozdarcia czyściwa. Grube i mięsiste czyściwo - chroni dłonie przed poparzeniem przy czyszczeniu rozgrzanych powierzchni lub skaleczeniem przy czyszczeniu ostrych krawędzi. Chropowata struktura gwarantuje większą skuteczność. Współpracuje nawet z bardzo silnymi rozpuszczalnikami przy usuwaniu olejów, smarów czy farby. O bardzo wysokim stopniu absorpcji (zarówno wody, jak i oleju). O obniżonej pylności. Posiada certyfikat ISEGA - bezpieczne w kontakcie z żywnością.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540238297
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System W8 - Czyściwo, małe opakowanie
Kolor Biały