Papier toaletowy w składce Tork Advanced biały

114271

Cena dotyczy jednej rolki produktu.

Papier toaletowy w składce Tork Advanced

Opakowanie zbiorcze

Cena
6,05 zł 4,92 zł
3 do 10 dni roboczych
Papier toaletowy w składce Tork Advanced biały jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 36 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papiery Toaletowe

System: T3
Kolor: Biały
Surowiec: Makulatura
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 242
Wymiary odcinka: 11,0 x 19 cm 
Ilość bind w kartonie: 36

Papier toaletowy w składce stanowi doskonałe rozwiązanie dla eleganckich toalet. Dwuwarstwowy listek papieru zapewnia miękki i delikatny dotyk. Dozownik dozuje jeden listek papieru na raz, dzięki czemu system ten jest bardzo ekonomiczny. Ułożenie listków na zakładkę powoduje, że listek wychodząc z dozownika pociąga za sobą następny. Każdy listek papieru jest już rozwinięty i gotowy do użycia, co gwarantuję komfort i wygodę dozowania.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7322540496017
Producent Tork
Poziom jakości Advanced
System T3 - System papieru toaletowego w składce
Kolor Biały