Papier toaletowy w składce Tork Premium biały ekstra miękki

114276
Cena dotyczy jednej rolki produktu. Papier toaletowy w składce Tork Premium Opakowanie zbiorcze
Cena
7,06 zł 5,74 zł
3 do 10 dni roboczych
Papier toaletowy w składce Tork Premium biały ekstra miękki jest dostępny w <strong>opakowaniu zawierającym 30 szt.</strong>
Tork

Nieodpowiedni produkt? Zobacz inne w kategorii:
Papiery Toaletowe

System: T3
Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 2
Ilość odcinków: 252
Wymiary odcinka: 11,2 x 19 cm 
Ilość bind w kartonie: 30

Papier toaletowy w składce stanowi doskonałe rozwiązanie dla eleganckich toalet. Dwuwarstwowy listek papieru zapewnia miękki i delikatny dotyk. Dozownik dozuje jeden listek papieru na raz, dzięki czemu system ten jest bardzo ekonomiczny. Ułożenie listków na zakładkę powoduje, że listek wychodząc z dozownika pociąga za sobą następny. Każdy listek papieru jest już rozwinięty i gotowy do użycia, co gwarantuję komfort i wygodę dozowania.
TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Więcej informacji
EAN 7310791199283
Producent Tork
Poziom jakości Premium
System T3 - System papieru toaletowego w składce
Kolor Biały