Raptopur VC 100 (Sanit Alka C132) - Mycie sanitariatów

VC100

Preparat do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni - zwłaszcza w sanitariatach

Cena
18,12 zł 14,73 zł
Tylko %1 pozostał
Voigt

Środek o ogólnym przeznaczeniu. Skutecznie usuwa zabrudzenia z wszelkich powierzchni lakierowanych i emaliowanych. Pozwala utrzymać czystość posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych. Szczególnie zalecany do mycia wanien kąpielowych, brodzików i zlewozmywaków. Przydatny do utrzymania higieny w pomieszczeniach zawilgoconych. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i zapach świeżości. Preparat dopuszczony do stosowania w zakładach przemysłu spożywczego.

  • Sposób użycia: 150 - 500 ml/10 l wody
  • Wartość pH: 11
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 5 l

Wskazania szczególne:
W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się rozcieńczyć koncentrat w stosunku od 1:20 do 1:70 (150÷500 ml środka na 10 l wody). W przypadku silnych zabrudzeń oraz plam stosować większe stężenia roztworu roboczego lub koncentrat nierozcieńczony. Należy wtedy myte powierzchnie spłukać, ewentualnie przetrzeć.

Bepieczeństwo:
W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji.

Składniki:
Anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne, związki wspomagające, zapachowe i barwiące. Środek nie zawiera APEO, fosforanów i formaldehydów oraz innych środków konserwujących.
Użyte surowce są biodegradowalne.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Sanitariat
Utrzymanie podłóg Mycie
Rodzaj powierzchni Metal i armatura, PCV, Porcelana sanitarna, Powierzchnie emaliowane