Smelpol VC 440 (Smelloff C477) - Usuwanie brzydkiego zapachu

VC440

Preparat rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe zachodzące w procesach gnilnych, neutralizator odorów

Cena
172,54 zł 140,28 zł
Tylko %1 pozostał
3 do 5 dni roboczych
Voigt

Antybakteryjny preparat rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe zachodzące w procesach gnilnych. Eliminuje nieprzyjemne zapachy (odory) powodując powstanie cytrusowego zapachu. Usuwa drobnoustroje, rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka. Usuwa farby drukarskie. Zalecany jest do stosowania w kuchniach, rzeźniach, hotelach, restauracjach, kantynach. Może być wykorzystywany w oczyszczalniach ścieków, wysypiskach, składowiskach śmieci, śmietnikach, schroniskach dla zwierząt, toaletach stacjonarnych. Preparat eliminuje zapachy spalenizny, Dopuszczony jest do stosowania w  zakładach przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością. Do mycia ręcznego.

  • Sposób użycia: roztwór od 1:10 do 1:100
  • Wartość pH: 7
  • Opakowania: kanister 5 l, butelka 1 l.

Wskazania szczególowe:
Proporcje rozcieńczeń: mycie posadzek w kuchniach i rzeźniach (1:10), mycie posadzek w toaletach (1:50), śmietniki, wysypiska śmieci (1:100), oczyszczalnie ścieków (1:100 000). Wydajność 1 litra preparatu przy zastosowaniu metody rozpylania wynosi ok. 400 m2.

Uwagi:
Preparat należy chronić przed mrozem i przechowywać z dala od źródeł ciepła. Przed zastosowaniem należy sprawdzić oddziaływanie preparatu na lakiery oraz tworzywa sztuczne. Występujący w pojemniku na powierzchni preparatu „kożuch” jest zjawiskiem naturalnym, przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnikiem. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po umyciu obficie spłukać wodą. 

Bezpieczeństwo:
W razie kontaktu środka z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

Składniki:
Niejonowe związki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalniki wodne, środki konserwujące, terpeny. Preparat jest biologicznie redukowalny >90%, nie zawiera APEO, aldehydów i formaldehydów.

Dane techniczne:
Okres ważności: 24 m-ce od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Więcej informacji
Producent Voigt
Rekomendowane miejsce stosowania Kuchnia i gastronomia, Sanitariat, Środki specjalistyczne