Czyszczenie i pielęgnacja drewna na zewnątrz i wewnątrz środkami SNEKKAR

Produkty SNEKKAR to najwyższej jakości preparaty do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni drewnianych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Do produkcji środków czystości SNEKKAR wykorzystywane są najlepsze komponenty pochodzenia naturalnego. Wywodzące się sprzed dziesięciu wieków techniki impregnacji wzbogacone nowoczesną technologią produkcji są najlepszym sposobem zabezpieczania drewna. Oferujemy preparaty dedykowane dla podłóg i mebli, a także dla tarasów i ogrodów. Preparaty SNEKKAR są przeznaczone m.in. do przygotowania, zabezpieczenia oraz gruntownego mycia posadzek, zapewniając wysoką wytrzymałość drewna. Posiadamy ługi do drewna SNEKKAR i bejce, oleje i mydła oraz preparaty do lakierów i wiele innych.

Jak dbać o powierzchnie drewniane w domu i na zewnątrz?

Nasze produkty pozwolą Państwu odpowiednio dbać o wszystkie powierzchnie drewniane w Państwa domu oraz na zewnątrz. Chociaż drewno jest bardzo popularnym materiałem i wykonuje się z niego niemal wszystko – od paneli, mebli, po artykuły ogrodowe, altanki i obicia budynków, tak jego pielęgnacja jest wymagająca. Bardzo ważne jest przygotowanie odpowiednich artykułów, które pozwolą cieszyć się świetnym wyglądem drewna przez długie lata.

O elementy drewniane wokół domu należy dbać przez cały rok. Impregnacja mebli ogrodowych czy tarasów powinna odbywać się przynajmniej raz na 2-3 lata. Może być ona połączona z malowaniem tarasów czy mebli i altanek. Samo czyszczenie mebli ogrodowych i innych elementów drewnianych wymaga stosowania odpowiednich preparatów regularnie, przynajmniej kilka razy do roku.

Meble drewniane oraz panele w domu powinny być zawsze wycierane delikatnymi ściereczkami z preparatem przeznaczonym do tego typu powierzchni. Szczególnie w przypadku lakierowanych blatów czy frontów nie należy nadmiernie trzeć i używać szorstkich gąbek. Widoczne rysy i zmatowienia powierzchni można potraktować specjalnymi olejami do renowacji dostępnymi w naszym asortymencie. Niezwykle ważna jest impregnacja blatów kuchennych i łazienkowych odpowiednimi preparatami, aby zabezpieczyć je od wilgoci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów SNEKKAR. Sklep Petrus Serwis gwarantuje ekspresową realizację zamówienia.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.