Produkty SNEKKAR – czyszczenie i pielęgnacja drewna

Drewno to najbardziej popularny materiał wykorzystywany w budownictwie, do budowy mebli, podłóg, opakowań i materiałów biurowych, gdyż jest naturalny i przyjazny. Z biegiem lat drewno niszczeje z powodu nadmiernej eksploatacji oraz ze względu na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Produkty SNEKKAR to najwyższej jakości preparaty do zabezpieczania i pielęgnacji powierzchni drewnianych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Do produkcji środków czystości SNEKKAR wykorzystywane są najlepsze komponenty pochodzenia naturalnego.

Wywodzące się sprzed dziesięciu wieków techniki impregnacji, wzbogacone nowoczesną technologią produkcji, są najlepszym sposobem zabezpieczania drewna. Oferujemy preparaty dedykowane dla podłóg i mebli, a także dla tarasów i ogrodów. Preparaty SNEKKAR są przeznaczone m.in. do przygotowania, zabezpieczenia oraz gruntownego mycia posadzek zapewniając wysoką wytrzymałość drewna. Posiadamy ługi do drewna SNEKKAR i bejce, oleje i mydła oraz preparaty do lakierów i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów SNEKKAR. Sklep Petrus Serwis gwarantuje ekspresową realizację zamówienia.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 31

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 31

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący