Czyszczenie mebli ogrodowych – pielęgnacja drewna na zewnątrz

W przypadku mycia i pielęgnacji drewna na zewnątrz  proponujemy Państwu rozwiązania, które pozwolą wyczyścić i zabezpieczyć drewniane tarasy, elewacje, altany, a także meble ogrodowe wykonane z drewna, poliuretanu, stali oraz plastiku. Kluczowe znaczenie podczas czyszczenia elementów znajdujących się na zewnątrz ma wybór odpowiedniego produktu dostosowanego do rodzaju czyszczonej powierzchni. Wszystkie oferowane przez nas preparaty spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości. Są to skuteczne i wydajne produkty, które znajdują zastosowanie w domach, punktach usługowych oraz firmach z różnych gałęzi przemysłu.

Czyszczenie mebli ogrodowych

Do czyszczenia mebli ogrodowych doskonale sprawdzą się środki czystości Snekkar. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty w sprayu przeznaczone do gruntownego czyszczenia drewnianych, stalowych i plastikowych stołów, krzeseł oraz innych mebli znajdujących się w ogrodzie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktów do czyszczenia mebli ogrodowych oraz innych elementów znajdujących się na zewnątrz. 

Konserwacja i malowanie tarasów

W sprzedaży dostępne są także oleje do malowania tarasów i gruntowania drewna, które zabezpieczają powierzchnię drewnianych elementów, w tym płotów, czy elementów elewacji. Oferujemy produkty barwiące, których zastosowanie nadaje zabezpieczanej powierzchni odpowiedni kolor. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również krążków do wygładzania drewna podczas olejowania. Malowanie tarasów przy pomocy przystosowanych do tego specyfików pozostawia na narzędziach pozostałości po wykorzystywanej chemii. Z tego względu dostarczamy rozpuszczalniki do ich czyszczenia, w tym pędzli, wałków czy padów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.