Czyszczenie mebli ogrodowych Snekkar – preparaty pielęgnujące

W przypadku mycia i pielęgnacji drewna na zewnątrz proponujemy Państwu rozwiązania, które pozwolą wyczyścić i zabezpieczyć drewniane tarasy, elewacje, altany, a także meble ogrodowe wykonane z drewna, poliuretanu, stali oraz plastiku.

Przy czyszczeniu elementów znajdujących się na zewnątrz, kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniego produktu dostosowanego do rodzaju czyszczonej powierzchni. Wszystkie oferowane przez nas preparaty spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości. Są to skuteczne i wydajne produkty, które znajdują zastosowanie w domach, punktach usługowych oraz firmach z różnych gałęzi przemysłu.

Czyszczenie mebli ogrodowych

Do czyszczenia mebli ogrodowych doskonale sprawdzą się środki czystości Snekkar. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty w sprayu przeznaczone do gruntownego czyszczenia drewnianych, stalowych i plastikowych stołów, krzeseł oraz innych mebli znajdujących się w ogrodzie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktów do czyszczenia mebli ogrodowych oraz innych elementów znajdujących się na zewnątrz. 

Jak prawidłowo czyścić meble ogrodowe?

Aby elementy wyposażenia altan i tarasów nie uległy szybkiej eksploatacji, niezbędne jest regularne czyszczenie mebli ogrodowych. Snekkar to marka, która oferuje duży wybór środków czystości dostosowanych do zróżnicowanych powierzchni. Jak prawidłowo korzystać z tych preparatów? Nic prostszego. Przede wszystkim:

  • zaaplikuj preparat na powierzchnię z odległości około 20 centymetrów – warto jednocześnie zwrócić uwagę, czy środek nie jest szkodliwy dla wybranych mebli, znajdujących się w pobliżu. W takim wypadku na wszelki wypadek zabezpiecz je np. folią,

  • wcieraj środek i szoruj powierzchnię przy użyciu gąbki lub specjalnej szczotki,

  • po uzyskaniu pożądanego efektu dokładnie spłucz meble oraz wytrzyj do sucha.

Konserwacja i malowanie tarasów

W sprzedaży dostępne są także oleje do malowania tarasów i gruntowania drewna, które zabezpieczają powierzchnię drewnianych elementów, w tym płotów, czy elementów elewacji. Oferujemy produkty barwiące, których zastosowanie nadaje zabezpieczanej powierzchni odpowiedni kolor.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również krążków do wygładzania drewna podczas olejowania. Malowanie tarasów przy pomocy przystosowanych do tego specyfików pozostawia na narzędziach pozostałości po wykorzystywanej chemii. Z tego względu dostarczamy również rozpuszczalniki do czyszczenia pędzli, wałków czy padów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.